AVER Meži - darījumi ar cirsmām, mežiem, lauku zemi.

aver nekustamo ipasumu agentura article avermezi 1 v4

Ar prieku vēlamies Jums paziņot, ka esam atvēruši jaunu nodaļu AVER Meži, kas fokusējas uz darījumiem ar cirsmām, mežiem, lauksaimniecībā izmantojamo zemi.

Mūsu speciālisti sniegs Jums konsultāciju dažu stundu laikā. Mēs palīdzēsim Jums pārdot mežus, cirsmas un lauksaimniecībā izmantojamās zemes visā Latvijā par augstāko iespējamo cenu. AVER Meži komandā strādā atbildīgi un zinoši aģenti, kas palīdzēs Jums pārdot īpašumu par dārgāko cenu, kā arī garantē nepieciešamās dokumentācijas juridiskās puses sakārtošanu. Vairāk informācijas skatiet šeit: https://avermezi.lv

Iepazīstaties ar AVER Meži aģentiem:

Edgars Stirnkalējs. Uzskata, ka mežs un zeme ir vērtība. Pirmos kokus viņš esot pārdevis jau 12 gadu vecumā. Edgars katru nedēļu piedalās apmācībās par mežiem un zemēm, lai klientiem palīdzētu pēc iespējas dārgāk pārdot viņu īpašumu. Brīvajā laikā Edgaram patīk apsaimniekot lauku īpašumus, saista viss par un ap auto, izbauda braukšanu un jūtas labi braucot. Par labu pārdevēju Edgaru padara viņu klientu dotās atsauksmes par kvalitatīvu un lieliski izpildītu darbu.

Sadarbojies ar Edgaru zvanot vai rakstot: 
+371 25396390
[email protected]

 

 

Gvido Ozoliņš. Ir ļoti aizrautīgs un atbildīgs. Viņam interesē viss par un ap nekustamo īpašumu. Brīvajā laikā viņš labprāt brauc ar motociklu un bauda asas izjūtas. Gvido uzskata, ka viņu kā labu pārdevēju padara tas, ka viņš māk klausīties un sadzirdēt visas klientu vēlmes. Spēj atrisināt dažādas problēmsituācijas, liekot klientam justies ērti un droši. 

Sadarbojies ar Gvido zvanot vai rakstot: 
+371 26844259
[email protected]