Tīmekļa vietnes sīkdatņu politika

“AVER Brokerage” SIA apņemas un īsteno apmeklētāju privātuma aizsardzību. Šī tīmekļa vietnes sīkdatņu politika izskaidro “AVER Brokerage” SIA datu apstrādes veidus un apmeklētāju iespējas un tiesības attiecībā uz to, kādā veidā apmeklētāju personas dati tiek apkopoti un izmantoti.

Personas datu aizsardzība

Šī tīmekļa vietnes sīkdatņu politika attiecībā uz personas datu aizsardzību ir balstīta uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (turpmāk tekstā – Regula) prasībām. Apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar kārtību, kas ir noteikta Regulā.

Kas ir sīkdatnes? 

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties apmeklētāju pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem apmeklētājs izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi apmeklētājam tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mūsu tīkla vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un uzlabotu apmeklētāju tīkla vietņu apmeklēšanas pieredzi. Mēs izmantojam obligāti nepieciešamās sīkdatnes, funkcionālās sīkdatnes, veiktspējas/ analītiskās sīkdatnes, mērķa vai reklāmas sīkdatnes un trešo pušu (partneru) sīkdatnes, lai:

 • atpazītu jaunus vai agrākos klientus;
 • atcerētos apmeklētāja veiktās izvēles (piemēram, lietoto valodu) un nodrošinātu uzlabotas, personalizētākas iespējas;
 • atcerētos apmeklētāja ekrāna izvēles, piemēram, kontrasta krāsas uzstādījumus vai burtu izmērus;
 • atcerētos, vai apmeklētāja jau esat sniedzis atbildes uznirstošajā aptaujā (tādējādi apmeklētāju nelūdzot to darīt atkārtoti);
 • atcerētos, vai apmeklētājs sniedzis piekrišanu mūsu sīkdatņu lietošanai šajā tīkla vietnē;
 • anonīmi apkopotu statistiku par to, kā un kādus nekustamos īpašumus apmeklētājs ir meklējis;
 • apkopotu uzticamu vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj mums izmērīt, cik labi vietne atbilst tās lietotāju vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus (Google Analytics, Gemius Audience, Hotjar);
 • analizētu, kuras tīkla vietnes sadaļas apmeklētājs apmeklējat un kurus patērētāja privātuma instrumentus apmeklētājs izmantojat. 

Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama tīkla vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošinās apmeklētāju ar labāku pārlūkošanas pieredzi. Apmeklētājs var izdzēst vai bloķēt sīkdatnes jebkurā brīdī, taču, ja apmeklētājs to darīs, dažas tīkla vietnes iespējas var nedarboties tik labi, kā iecerēts.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas sīkdatnes var ievietot trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kas veic atsevišķas funkcijas mūsu vajadzībām. Šādas trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mūsu kontroles. Lai uzzinātu vairāk par to izmantošanu, dodieties uz atbilstošās trešās puses tīkla vietni.

Datu pārzinis

 “AVER Brokerage” SIA, vienotais reģistrācijas Nr. 40203213162, juridiskā adrese Rīga, Lāčplēša iela 62 - 25, LV-1011.

Mārketings

Ja apmeklētājs abonē jaunākās ziņas tīmekļa vietnē vai citādi “AVER Brokerage” SIA ir sniedzis kontaktinformāciju, “AVER Brokerage” SIA var nosūtīt apmeklētājam jaunumus, ziņas un citu komerciāla rakstura informāciju, kas varētu būt apmeklētājam interesanta. UZŅĒMUMA PRIVĀTUMA POLITIKĀ atradīsiet vairāk informācijas par to, kā “AVER Brokerage” SIA izmanto apmeklētāju kontaktinformāciju tādai saziņai. 

Profilēšana

“AVER Brokerage” SIA var izmantot tīmekļa vietnes apmeklējumu statistikas datus, lai analizētu “AVER Brokerage” SIA vietnes apmeklētāju tendences, bet “AVER Brokerage” SIA nepiešķir katram apmeklētājam individuālu profilu. 

Piekļuve datiem

Statistikas datiem par tīmekļa vietnes apmeklētājiem var piekļūt „AVER Brokerage“ SIA pilnvarotie darbinieki, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi un tīmekļa vietnes uzlabošanu.

“AVER Brokerage” SIA sadarbības partneriem, kuri nodrošina tīmekļa vietnes satura pārvaldes rīkus vai apkalpo tīmekļa vietni, var būt piekļuve tehniskajiem žurnālfailiem.

Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem. Google Inc. ir pievienojusies ES-ASV Privātuma aizsardzības principiem, ES–ASV Privātuma aizsardzības sarakstam, kas apstiprina, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro ES pieprasītos privātuma standartus. Šim pakalpojumu sniedzējam ir piemērojamas arī līgumiskās saistības, kas paredzētas privātuma nodrošināšanai (pieejamas šeit – https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html ). 

Cik ilgi “AVER Brokerage” SIA uzglabā datus?

“AVER Brokerage” SIA izmanto vāktos statistikas datus analīzes nolūkā trīs gadus. 

Parasti sīkdatnes ir derīgas īsāku termiņu (dienu, nedēļu vai mēnesi), bet dažos gadījumos tās ir derīgas vienu gadu.

Kā apmeklētājs var piekļūt saviem datiem

Sazinoties ar “AVER Brokerage” SIA pa e-pastu [email protected], apmeklētājs var īstenot savas tiesības:

 • pieprasīt piekļūt saviem personas datiem;
 • pieprasīt labot savus personas datus;
 • pieprasīt dzēst savus personas datus;
 • atsaukt piekrišanu savus personas datu apstrādei, ja piemērojams. 

Dažos gadījumos savus var būt tiesības pieprasīt ierobežot savus personas datu apstrādi vai iebilst pret savu personas datu apstrādi.

Apmeklētājs var izmantot savas tiesības atbilstoši piemērojamajiem ES un nacionālajiem tiesību aktiem.

Ja personas dati tiek dzēsti pēc apmeklētāja lūguma, “AVER Brokerage” SIA saglabās tikai tādas informācijas kopiju, kas ir vajadzīga, lai aizsargātu mūsu vai trešo personu tiesiskās intereses, izpildītu valsts iestāžu rīkojumus, risinātu strīdus, novērstu problēmas vai izpildītu jebkādu līgumu, kas parakstīts ar “AVER Brokerage” SIA.

Apmeklētājs varat atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai šeit:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

http://www.youronlinechoices.com/ 

Funkcionālās sīkdatnes

Funkcionālie sīkdatnes ir būtiskas mājas lapas veiksmīgas darbības nodrošināšanai, palīdzot apmeklētājam pārvietoties pa tīmekļa vietni. Tās veicina lietotājiem draudzīgu vietnes darbību. Šīs sīkdatnes palīdz uzturēt vietnes drošību un pamatfunkcijas.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes palīdz mums saprast mūsu apmeklētāju uzvedību un vietnes izmantošanas paradumus. Piemēram, mēs varam izmantot šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni. Tas nozīmē, ka mēs varam uzzināt, kas darbojas un kas nē, tas ļauj mums nepārtraukti pilnveidot Tīmekļa vietni un izmērīt mūsu reklāmas un saziņas efektivitāti. Mēs izmantojam Google Analytics sīkdatnes, lai iegūtu vispārēju pārskatu par apmeklētāju ieradumiem un apmeklētāju apjomiem un palīdzētu uzlabot mūsu tīmekļa vietnes vispārējo apmeklēšanas pieredzi.

Sociālo mediju sīkdatnes

Tīmekļa vietne atļauj trešo pušu sociālo tīklu sīkdatnes (piemēram, Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn). Tas ļauj apmeklētājam koplietot tīmekļa vietnes saturu sociālajos tīklos. Šīs trešās puses var izmantot sīkdatnes saviem nolūkiem. „AVER Brokerage“ SIA  neietekmē to, kā šie sociālo tīklu tīkli izmanto apmeklētāja datus.