OZOLZĪLES – jaunās mājas ģimenēm Mārupē

aver nekustamo ipasumu agentura pardots objekts ozolziles

“Atteka Īpašumi” attīsta un iegulda 1.2 miljonus eiro mūsdienīgā daudzdzīvokļu projektā skandināvu stilā vienā no vispieprasītākajiem novadiem. Jaunais projekts atradīsies Mārupē, Mazajā Zemturu ielā 10 un ir jau uzsākta dzīvokļu rezervācija.

 

Pēdējo gadu laikā Mārupe ir iemantojusi mīlestību un cieņu no tiem, kuri dod priekšroku komfortablai dzīvei. Rīgas tuvums, attīstīta infrastruktūra, sakopta apkārtne un lieliska atrašanās vieta ir galvenie iemesli, kāpēc ģimenes izvēlas Mārupi par savām jaunajām mājām.

Ozolzīļu pirmo ēku plānots nodot ekspluatācijā jau 2022.gada vasaras sākumā, un dzīvokļu rezervācija jau ir atvērta. OZOLZĪLĒS ir ieplānoti 9 trīs un četru istabu dzīvokļi no 73 līdz 142m2. Dzīvokļiem paredzēti dažāda veida plānojumi, kā arī pieejami divlīmeņu dzīvokļi, līdz ar to būs iespēja izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko un atbilstošāko. Visi dzīvokļi ir ar terasēm vai balkoniem.

OZOLZĪLES nav tikai vieta, kur dzīvot - tā ir droša un draudzīga vide ar iespēju iepazīt katru kaimiņu. Iedzīvotajiem ir pieejama privāta autostāvvieta, kā arī mantu glabātuve katram dzīvoklim. Projekts atšķiras ar pārdomātiem tehniskiem risinājumiem un ilgtspējīgu materiālu izmantošanu, īpašu uzmanību pievēršot skaņas izolācijai un dabas resursu taupīšanai, sasniedzot A klases energoefektivitātes līmeni.

Attīstītāja mērķis ir radīt funkcionālu arhitektūru, kas iekļaujas vidē, krāsu un apjomu kombinācijai un mijiedarbībai radot vizuālu efektu par divām ēkām, izmantojot vienkāršus un atturīgus, taču kvalitatīvus, neitrālus un ēkas būtību izceļošus materiālus un detaļas. OZOLZĪLES vienlaicīgi atspoguļo gan skandināvu minimālistisko stilu un funkcionalitāti, gan dzīves kvalitāti un arhitektonisko pienesumu apkārtējai videi. 

Daži fakti par projektu

OZOLZĪLES raksturo kvalitatīvi materiāli un pārdomāti konstrukciju risinājumi: koka terases, A energoefektivitātes klases stikla pakešu logi, parkets un flīzes ar hidroizolāciju, gāzes apkure, regulējami radiatori un siltās grīdas ar individuāliem patēriņa skaitītājiem. Projektā ir gaisa pieplūdes ierīces ar rekuperācijas funkciju, kā arī visi dzīvokļi aprīkoti ar lokāliem dūmu detektoriem. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari.

Iedzīvotajiem būs pieejama bērnu ratiņu un velosipēdu novietne. Ēkas teritorijā paredzēti koku un krūmu apstādījumi, atpūtas soliņi, kā arī aprīkots bērnu rotaļu laukums.

OZOLZĪLES – jūsu ideālās mājas kvalitatīvai un drošai dzīvei!

Vairāk informācijas:

www.ozolzilesmarupe.lv  

AVER nekustamo īpašumu aģente, Austra Grīnberga - 26453307, [email protected]