Kāpēc izvēlēties sadarboties ar AVER Brokerage?

aver nekustamo ipasumu agentura article kapec aver

AVER Brokerage ir vienīgā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā, kas pārstāv pārdevēja intereses. Šobrīd mūsu filiāles atrodas Rīgā, Liepājā, Daugavpilī. 2022. gadā tiek plānots atvērt filiāles Saldū, Jūrmalā, kā arī Siguldā un Cēsīs.

Mēs esam strauji augoša nekustamo īpašumu aģentūra un par to runā mūsu paveiktie darbi. 2019. gadā AVER Brokerage komandā darbojās vien 9 aģenti (8 aģenti Rīgā un 1 aģents Daugavpilī). 2020. gadā komandā jau darbojās apņēmīgi 18 aģenti (16 aģenti Rīgā, 1 aģents Liepājā, 1 aģents Daugavpilī). 2021. gadā uzņēmumā darbojas 35 aģenti, papildinājusies komanda gan Rīgā, gan Liepājā un tā turpinās augt ar mērķtiecīgiem, un uz panākumiem vērstiem cilvēkiem ar augstām ambīcijām!

Pārdoto īpašumu salīdzinājums:

2019. gadā 164 pārdoti īpašumi. 2020. gadā 496 pārdoti īpašumi. No 2019. līdz 2020. gadam AVER Brokerage komisiju apgrozījums ir pieaudzis par 285%. Salīdzinot 2019.gadu ar esošo, 2021. gadu, AVER Brokerage apgrozījums procentuāli ir audzis par 462%.

Kā radās uzņēmuma nosaukums?

Vārda AVER nozīme saistās ar godīgumu un uzticību.
Uzņēmuma vadītājs
Deivids Barons stāsta, ka svarīgu lomu spēlēja tas, lai nosaukums ir labskanīgs un īss, lai to ir viegli izrunāt un, lai klientiem nav jāpārjautā tas sarunas laikā. Deivids ilgi meklēja atbilstošo vārdu un atrada teicienu "Aver", kas angļu valodā nozīmē – "apstiprināt, ka kaut kas noteikti ir taisnība",vai "lai pārbaudītu, vai pierādītu patiesību, pamatojot iemeslu." Šī nozīme saskanēja ar Deivida filozofiju un attieksmi darījumos ar īpašumiem, tāpēc Deivids gribēja, lai tieši šī vārda nozīme ir uzņēmuma pamats. Tas ir palīdzējis piesaistīt komandai līdzīgi domājošos, kuri vēlas strādāt apņēmīgi, ar pārliecību un godīgumu.

Ko nozīmē darbs AVER Brokerage?

Darbs AVER Brokerage nozīmē brīvību un atbildību.

Brīvību, jo mēs ticam, ka cilvēks, kurš no brīvas gribas izvēlas sevi pilnībā atdot darījumu profesijai un patstāvīgi attīstīt sevi, kā profesionāli un personību ir tas, kurš iegūst sev dziļu brīvības izjūtu, jo pilnībā kontrolē savu ikdienu, patstāvīgi pieņem lēmumus un bauda sava darba augļus, esot pilnīgi neatkarīgam.

Atbildību, jo darījumu profesionāļa rīcību rezultāti vai sekas ir ļoti nozīmīgas. Tās ļoti ietekmē daudzu cilvēku labklājību un tāpēc ar visaugstāko atbildību izturamies pret visu, ko mums uzticējuši mūsu klienti – viņu mērķi, problēmas, īpašumi un emocijas.

Kāpēc privātpersonas un uzņēmumi izvēlas sadarboties ar AVER Brokerage?

Tam ir vairāki iemesli. Iespējams, kādam trūkst pieredze darījumos un vēlas saņemt profesionālu pakalpojumu, lai nekļūdītos un izvairītos no riska situācijām. Iespējams, kāds vēlas saņemt vairāk naudas par savu īpašumu un izmanto iespēju, ka aģents pārzin pircēju vēlmes, un izmanto šo informāciju, lai pārdotu īpašumu dārgāk. Kādai personai iespējams nav pietiekami daudz brīvā laika, lai nodarbotos ar tirdzniecību un vēlas savu laiku veltīt – biznesam, ģimenei vai hobijiem. Iespējams, kāds neatrodas Latvijā un ir nepieciešama uzticama persona, kas var pārstāvēt viņa intereses. Ir gadījumi, kad īpašnieks pats ilgstoši ir mēģinājis pārdot, bet pārdošanas process bez rezultātiem un meklē kādu, kas var beidzot panākt vēlamo rezultātu – noslēgt darījumu veiksmīgi! Daudziem mūsu klientiem patīk sadarbības process ar mūsu aģentiem.

Uzņēmumiem pārsvarā svarīgs aspekts ir pārdošanas ātrums un maksimālā cena. Viņi sagaida ļoti efektīvu darbību un novērtē tikai faktiskos pārdošanas rezultātus. Papildus tam, mēs AVER Brokerage esam šo uzņēmumu sejas, tāpēc veidojam klientu priekšstatu par šo uzņēmumu. Ļoti būtisks faktors ir attieksme un profesionāla pieeja komunikācijā un darījumu vadīšanā.

Mūsu aģenti katru piektdienu apgūst jaunu informāciju no īpašumu nozares vai personības attīstības. Papildus tam, katrs aģents sevi pilnveido kādā noteiktā segmentā, kur specializējas, kā arī daudzi nodarbojas ar sev patīkamiem hobijiem – pārsvarā ar sportu un aktīvo atpūtu. Mēs ticam, ka cilvēka fiziskais tēls reprezentē viņa prāta stāvokli. Jaunos censoņus, kas ir nolēmuši pievienoties AVER Brokerage komandai, mēs apmācam ar 100 soļu apmācību procesu un 13 eksāmeniem, lai sagatavotu profesionālus un zinošus nekustamo īpašumu aģentus!

Par gudriem darījumiem!