Kiepenholm Apartments – Ķīpsalas vēsturiskā mantojuma iedvesmots projekts.

aver nekustamo ipasumu agentura article kiepenholm main 1

Attīstītājs “ZTZ” līdz 2022.gada aprīlim plāno nodot ekspluatācijā vienu no pēdējā laika autentiskākajiem daudzdzīvokļu projektiem. Kiepenholm Apartments atrodas Ķīpsalā vēsturiskajā Zvejnieku ielā 34, kas jau kopš  19.gadsimta ir Rīgas ielu sarakstā ar nosaukumu Fischer Strasse (Zvejnieku iela). Jauns projekts iecerēts, kā ideālās mājas aktīvām ģimenēm par sapratīgām investīcijām. Attīstītājs piedāvā arī iespēju iegādāties dzīvokļus par kriptovalūtu (izmantojot Bitcoin). Šī ir iepriecinoša inovācija Latvijas nekustamo īpašumu tirgū.

Ķīpsala ir vide ar savu raksturu. Strauji attīstoties, tā saglabā savu atmosfēru un vēsturisku mantojumu. Šeit sinerģiski vienojas kopš jau 17.gadsimta pārbaudītas vērtības - daba, koka mājas, Jūgendstila arhitektūra, Daugavas neatkārtojami skati un mūsdienu pasaules Hi-End apkaimes ritms. Jaunais projekts Kiepenholm Apartments ir veidots, iedvesmojoties no Ķīpsalas neatkārtojamās atmosfēras, vienlaikus piedāvājot komfortu, balstītu uz modernām tehnoloģijām.

 

Projekta nosaukums – Kiepenholm Apartments – ir cieši saistīts ar Ķīpsalas vēsturi un salas nosaukuma izcelsmi. 17.gadsimta beigās uz salas atradās nedaudz vairāk kā desmit zvejnieku sētu, tostarp arī Pētera Ķīpja sēta, no kuras cēlies salas tagadējais nosaukums. Nosaukums Ķīpsala attiecināms gan uz zvejnieka Ķipja ģimeni, gan arī uz lejasvācu vārdu „kip” (ķipis, sasietas jēlādas vai lini) saistībā ar iespējamo kādreizējo salas izmantošanu. Savukārt, Kiepenholm ir vārda Ķīpsala vāciskais tulkojums.

Projektā būs pieejami astoņi divistabu un divi trīsistabu dzīvokļi ar plašām terasēm Ķīpsalas miera un svaiga gaisa baudīšanai. Pēc nepieciešamības par papildus 10 000 EUR ir iespējams iegādāties vietu automašīnai slēgtajā pagalmā. Iemītniekus priecēs labiekārtota teritorija ar apstādījumiem, kā arī bērniem labvēlīga un droša vide ar spēļu laukumu. 

Ilgtspējība ir Kiepenholm Apartments lielākā vērtība. Cilvēkam un videi draudzīgi mājokļi ir izveidoti no kvalitatīviem, energoefektīviem mūsdienu materiāliem, izmantojot pārbaudītus būvniecības principus. Dzīvokļi kļūs par īstām dzimtajām mājām, kurās ģimenes dzīvos no paaudzes paaudzē. 

Projekts harmoniski iekļaujas unikālajā Ķīpsalas vidē un piedāvā ģimenēm ideālu lokāciju, kur apvienojas miers un klusums ar attīstītu infrastruktūru tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Rīgas Centra. Blakus ir pieejami visi ikdienā nepieciešamie objekti - baseins, tenisa korti, piestātne jahtām, aprīkota pludmale, restorāni un veikali. 

Dzīvot Kiepenholm Apartments Ķīpsalā nozīmē dzīvot harmonijā ar sevi, dabu un lielpilsētas metamorfozēm.

Vairāk informācijas:

https://www.facebook.com/kiepenholm

AVER nekustamo īpašumu aģents, Ivo Teļesņikovs - 29379999, [email protected]