Aver
195 000 EUR
66 m² dzīvoklis renovētā ēkā – komforts un kvalitāte
Latvija, Rīga, Centrs, Asara 11
28000EUR
Pārdod 3 istabu dzīvokli Atbrīvošanas alejā 112, Rēzeknē.
Platība: 51 m²
Stāvs: 3/5
Projekts: Hruščovka
Cena: 28 000 EUR
Viena no dzīvokļa priekšrocībām ir tā atrašanās vieta Rēzeknes centrālajā daļā. Turpat pie mājas atrodas veikals SPAR, saimniecības preču veikals, sabiedriskā transporta pieturas, savukārt dažu minūšu gājienā sasniedzama Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, medicīnas iestādes, kafejnīcas un citi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi. Minētie objekti ir tikai neliela daļa no apkārtnē pieejamās infrastruktūras, kas nodrošina ērtu un komfortablu ikdienu.
Kieģeļu tipa māja ar metāla ieejas durvīm, kas aprīkotas ar koda atslēgu. Renovēta un tīra kāpņu telpa. Pie mājas pieejama autostāvvieta iedzīvotājiem ar caurlaidēm.
Dzīvoklis atrodas ērtajā 3. stāvā un nav malējais. Tajā nav veikts remonts, kas jaunajiem īpašniekiem sniedz iespēju mājokli iekārtot pēc savām vēlmēm un vajadzībām. Nomainīti PVC logi, metāla ieejas durvis un saglabāti čuguna radiatori. Papildu priekšrocība ir atsevišķa pieliekamā telpa, kuru iespējams izmantot mantu glabāšanai, sezonālo lietu novietošanai vai garderobes izveidei.
Plānojums: gaitenis, dzīvojamā istaba, virtuve, divas guļamistabas, atsevišķa pieliekamā telpa, apvienota vannasistaba ar tualeti. Papildus pieejams arī pagrabs.
Ēku apsaimnieko Rēzeknes Namsaimnieks. Apsaimniekošanas maksa vidēji 45 EUR mēnesī, apkures izmaksas aukstākajos ziemas mēnešos līdz 110 EUR.
Dzīvoklis būs piemērots gan dzīvošanai, gan kā investīcija izīrēšanai, ņemot vērā tā atrašanās vietu, funkcionālo plānojumu un pieejamo cenu.
📞 Zvani vai raksti, lai iegūtu sīkāku informāciju: 25459013.