Ieskaties vienā no veiksmīgākajiem Jūrmalas projektiem!

aver nekustamais ipasums jurmala rigas 49

Rīgas 49 komplekss

10 minūšu gājiena attālumā no centrālās Jomas ielas, netālu no Dzintaru koncertzāles, klusā, zaļā zonā, Rīgas ielā 49, atrodas viens no veiksmīgākajiem ergonomikas un ērtības ziņā dzīvojamais komplekss, kuru projektējis arhitekts Leonards Kalniņš.

Trīs 4-stāvu dzīvojamās ēkas ērtai un drošai dzīvošanai. Lieliska 2 un 3 istabu dzīvokļu izvēle no 45m2 - 112,7m2. Katrs no 37 dzīvokļiem ir aprīkots ar terasi vai balkonu - dzīvojot kūrortā, obligāti jābauda dabu un svaigu gaisu. Galu galā dzīve Jūrmalā nozīmē tīras smilšu pludmales, Rīgas līci, svaigo gaisu, attīstītu infrastruktūru un neskaitāmus kultūras pasākumus. Daudzi cilvēki sapņo šeit dzīvot.

Cilvēki, kuri ciena sevi un novērtē komfortu, vienmēr pievērš uzmanību būvniecības kvalitātei un izmantotajiem materiāliem. Tāpēc projektā tika izmantoti tikai pārbaudīti ražotāji un materiāli - Kone lifti, Reaton durvis, alumīnija un koka logu slēģi, perfekti izveidotas komunikācijas.

Dzīvojamais komplekss ir īsts veiksmes stāsts.

Aktīvā dzīvokļu pārdošana sākās 2019.gada aprīlī, un jau līdz 2020.gada oktobrim vairāk nekā puse projekta tika pārdota.

Projekta galvenais pārdevējs, AVER Brokerage pārstāvis Maksims Kuhto atzīmē:

Ja paskatāmies uz pircēju kontingentu, tad vairākums tie ir cilvēki no 35 līdz 60 gadiem, kuri vēlas pārcelties no pilsētas burzmas klusā vietā. Apmēram 70% iedzīvotāju ir vietējie un 2/3 darījumi tiek veikti, izmantojot hipotekāros kredītus. Visvairāk pircējus fascinē Jūrmalas klusums, daba, svaigais gaiss, un tas viss ir pieejams 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

2019.gadā projekts kļuva par visvairāk pārdoto projektu savā segmentā Jūrmalā, un līdz 2020.gada rudenim pieejamo dzīvokļu ir arvien mazāk.

Mūsdienās pircēji drīzāk novērtē dzīvokļu priekšrocības un ideālo projekta atrašanās vietu - blakus atpūtas parkam, rotaļu laukumam, veikaliem, skolai, ledus hallei, mikroautobusu pieturai un dzelzceļa stacijai, nekā investīciju apjomu. Pie tam Rīgas 49 komplekss piedāvā realizēt interesantākos no iespējamiem interjera dizainiem - sadarbībā ar dizaina un arhitektūras studiju “K Kubā” un interjera risinājumiem no “Intrante home”, “mc2” un “ALANDEKO”.

Brauciet ciemos uz Jūrmalu, un mēs jums parādīsim lielisku klusu vietu drošai dzīvei šajos neparastajos laikos, vietu, kur ik dienu var baudīt dabu.

Katru dienu pamosties kūrortā ir reāli!

 

Vairāk informācijas: http://rigas49jurmala.lv/